گرم کردن توافق همکاری اعتراض قرارداد

گرم کردن: توافق همکاری اعتراض قرارداد اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عاشقانه‌ای که در دل شلوغی ضبط شد ، ویژگی‌های صدای «جشن دلتنگی»

آرش برومند صدابردار «جشن دلتنگی» راجع به ویژگی‌های صدابرداری این اثر سینمایی توضیح داد.

عاشقانه‌ای که در دل شلوغی ضبط شد ، ویژگی‌های صدای «جشن دلتنگی»

ویژگی های صدای «جشن دلتنگی»/ باعشق ای که در دل شلوغی ضبط شد

عبارات مهم : سینما

آرش برومند صدابردار «جشن دلتنگی» راجع به شاخصه های صدابرداری این اثر سینمایی توضیح داد.

آرش برومند صدابردار سینما در گفتگو بامهر راجع به فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی که به سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر راه یافته هست، گفت: «جشن دلتنگی» یک فیلم کلاسیک راجع به اقتضائات زندگی امروزی است که ما با آنها دست به گریبان هستیم جهت مثال در این فیلم به اینستاگرام و خبر رسان تلگرام و صفحات مجازی پرداخته شده است است.

این صدابردار افزود: این اثر به لحاظ فیلمبرداری هم یک فیلم کلاسیک تقریبا خلوت بود که بنا به شرایط قصه ما یک جاهایی چهار، پنج پرسوناژ و یک جاهایی تنها یک پرسوناژ داشتیم.

وی با اشاره به اینکه «جشن دلتنگی» فیلمی بود که به لحاظ صدابرداری باید یک روش خاص تکرار می شد، بیان کرد: ما با یک شیوه جلو می رفتیم لیکن فضاهایی که داشتیم به هم نزدیک بود درواقع به غیر از یک بخش خاص که مربوط به چند جوان می شد، بقیه فضاها باید آرام می بود ولی متاسفانه مثل همه فیلم های دیگر ما پرسشها آمبیانسی و لوکیشنی داشتیم از همین رو مجبور بودیم به علت شرایط لوکیشنی سکانس هایی که دیالوگ های باعشق و لطیف داشت در شلوغ ترین لوکیشن ها بگیریم که همین عنوان کار ما را سخت می کرد.

این صدابردار بیان کرد: من پوریا آذربایجانی را از سال ها پیش که دستیار کارگردان بود می شناختم و می دانم که کار خود را بلد است به همین علت با آرامش خاصی پروژه را دنبال می کرد از سوی دیگر علی قایم مقامی به عنوان تهیه کننده شرایطی را فراهم کرد که خیال ما راحت بود و این ۲ اعتماد به نفس عوامل را اوج می بردند. به هر حال حضور تهیه کننده و کارگردان و فیلمبردار خوبی مثل علیرضا زرین دست از نکات مثبت جهت هر فیلمی محسوب می شود.

برومند در آخر با اشاره به حضور این فیلم در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر اظهار کرد: جشنواره از نظر من نمایشگاه یک سال سینما جهت تمام اهالی سینما محسوب می شود که هم خوب و هم بد هست. از این جهت خوب است که افراد انگیزه پیدا می کنند که نتیجه تلاش های خود را ببیند ولی از این جهت بد است که سلیقه داوران دخیل می شود و ممکن است به بعضی از افراد بربخورد.

عاشقانه‌ای که در دل شلوغی ضبط شد ، ویژگی‌های صدای «جشن دلتنگی»

واژه های کلیدی: سینما | کلاسیک | جشنواره | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs