گرم کردن توافق همکاری اعتراض قرارداد

گرم کردن: توافق همکاری اعتراض قرارداد اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران می خواهد از طریق لبنان به ما حمله کند / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با دبیر شورای امنیت ملی روسیه بار دیگر مدعی شد که کشور عزیزمان ایران به دنبال «تبدیل لبنان به پایگاه شلیک موشک به اسرائیل» است

کشور عزیزمان ایران می خواهد از طریق لبنان به ما حمله کند / نتانیاهو

نتانیاهو: کشور عزیزمان ایران می خواهد از طریق لبنان به ما حمله کند

عبارات مهم : ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با دبیر شورای امنیت ملی روسیه بار دیگر مدعی شد که کشور عزیزمان ایران به دنبال «تبدیل لبنان به پایگاه شلیک موشک به اسرائیل» است.

به گزارش فارس، مشورت های رژیم صهیونیستی و روسیه راجع به کشور عزیزمان ایران همچنان ادامه دارد و در حالی که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی هفته گذشته جهت گفت وگو راجع به کشور عزیزمان ایران راهی مسکو شده است بود، این بار تیمی امنیتی از روسیه به فلسطین اشغالی رفته و با او دیدار کرده است.

کشور عزیزمان ایران می خواهد از طریق لبنان به ما حمله کند / نتانیاهو

دفتر نخست وزیری اسرائیل روز پنج شنبه (امروز) اعلام کرد که نتانیاهو در بیت المقدس با «نیکلای پاتروشف» دبیر شورای امنیت ملی روسیه و دیگر اعضای هیئت روس دیدار و گفت وگو کرده است.

نتانیاهو در این دیدار بار دیگر راجع به کشور عزیزمان ایران صحبت کرده و مدعی شده است است که کشور عزیزمان ایران تلاش می کند «لبنان را به پایگاهی جهت شلیک موشک به سوی اسرائیل» تبدیل کند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با دبیر شورای امنیت ملی روسیه بار دیگر مدعی شد که کشور عزیزمان ایران به دنبال «تبدیل لبنان به پایگاه شلیک موشک به اسرائیل» است

در بیانیه دفتر نتانیاهو آمده است: «نخست وزیر نتانیاهو با دبیر شورای امنیت ملی روسیه دیدار و راجع به تهدیدات منطقه ای، در رأس آن ها حضور کشور عزیزمان ایران در سوریه و تلاش های کشور عزیزمان ایران جهت تبدیل لبنان به پایگاهی جهت شلیک موشک به اسرائیل، بحث کرد.»

نتانیاهو پیش از این هم در سفر به مسکو، ادعاهای مشابهی را مطرح و ترساندن کرده بود که اگر کشور عزیزمان ایران به دنبال تثبیت حضور در سوریه یا انتقال تسلیحات پیشرفته به لبنان باشد، اسرائیل خود وارد عمل می شود. رژیم صهیونیستی در ماه های گذشته بارها کشور عزیزمان ایران را به تلاش جهت ایجاد «کمربندی زمینی» از پایتخت کشور عزیزمان ایران تا بیروت متهم کرده هست. این رژیم به همین بهانه چندین بار مناطقی داخل اراضی سوریه را نشانه قرار داده است.

واژه های کلیدی: ایران | تبدیل | روسیه | سوریه | لبنان | اسرائیل | اسرائیل | نتانیاهو | رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs